українська російська англійська
Микола Азаров: У цьому році держава сконцентрує зусилля на будівництві двох мостових переходів у Києві та Запоріжжі
19.03.2013 | 13:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

У 2013 році державні кошти будуть зосереджені на будівництві двох мостових переходів через Дніпро: у Запоріжжі та Подільського мостового переходу в Києві. На цьому Прем’єр-міністр України Микола Азаров наголосив під час прес-конференції в Києві.

Реконструкція Подільського мостового переходу в Києві коштує 14 млрд. грн., а мостового переходу в Запоріжжіблизько 2 млрд. грн. Микола Азаров наголосив, що це досить серйозні кошти, тому потрібно сконцентрувати фінансові зусилля для завершення цих будівництв.

«Мій принцип - не розкидатися ресурсами, а навпаки концентрувати їх, щоб будівництво не розтягувалося в часі, бо таким чином воно ще дорожчає. А якщо є можливість побудувати - беремося і будуємо», - зазначив Прем’єр-міністр.

При цьому, відповідаючи на запитання черкаської журналістки про перспективи будівництва в Черкасах мостового переходу, який з’єднує лівий і правий береги Дніпра біля Кременчуцького водосховища, Микола Азаров зазначив: «У поточному році ми сконцентруємо зусилля на цих двох об’єктах,а уже в наступному подумаємо над тим, як реалізувати ті об’єкти, про які ви говорите. Ми знаємо проблеми Черкащини, ми їх розуміємо. Я не належу до тих людей, які щось обіцяють і не виконують», - заявив Прем’єр-міністр.

Глава Уряду заявив, що як тільки в країни з’явиться така можливість, то мостовий перехід в Черкасах буде зведений.

Він також наголосив, що проблема мостових переходів через Дніпро актуальна не тільки в Черкасах. Вона актуальна і в інших містах, у тому числі Кременчуці.

версія для друку