українська російська англійська
Микола Азаров: Завершуються випробування швидкісних потягів українського виробництва
19.03.2013 | 13:17
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Випробування швидкісних потягів виробництва Крюківського вагонобудівного заводу незабаром будуть завершені. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров на прес-конференції у вівторок.

«Зараз завершуються ходові випробування електропоїзда виробництва Крюківського вагонобудівного заводу, і ми матимемо вітчизняний швидкісний потяг, який враховуватиме наші кліматичні особливості», - зазначив він.

Микола Азаров зауважив, що під футбольне Євро-2012 Україна була змушена купувати корейські Hyundai, оскільки на той час не мала вітчизняних аналогів швидкісним потягам. Прем'єр-міністр додав, що Уряд приділить увагу модернізації та створенню нових швидкісних напрямків на базі електропоїздів українського виробництва.

Прем'єр-міністр також поінформував, що Кабінет Міністрів розробляє програму модернізації вітчизняних залізничних колій. «Як ви розумієте, недостатньо мати локомотив і вагонне господарство, яке дозволяє рухатися зі швидкістю понад 160 кілометрів на годину. Нам необхідно мати залізничні колії, які б витримали такі швидкості», - сказав він.

Микола Азаров наголосив, що швидкісні напрямки мають бути огороджені. За його словами, планується збудувати 17 шляхопроводів на залізничних переїздах із високою інтенсивністю руху транспорту.

версія для друку