українська російська англійська
Микола Азаров: Можливості у нас великі - головне, щоб ми у це вірили
19.03.2013 | 14:10
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров на прес-конференції для центральних, регіональних та іноземних засобів масової інформації заявив, що довгобуди в Україні добудувати реально.

«У нас з вами можливості великі. Головне, щоб ми разом з вами у це вірили і працювали над цим. Менше міркували, що все це важко, погано. Так, важко, але все це можливо, все це реально», - наголосив Микола Азаров стосовно ситуації щодо завершення будівництва довгобудів в Україні.

Відповідаючи на запитання щодо можливості виділення коштів на завершення будівництва найбільшої у Європі гідроакумулюючої електростанції, будівництво якої ведеться на Буковині вже 27 років,  Прем’єр-міністр повідомив, що у цьому році буде завершено другу чергу будівництва даного енергетичного об’єкта, на що кошти передбачені.  

Микола Азаров нагадав, що протягом останніх трьох років попри економічні труднощі Уряду вдалося активізувати галузь будівництва. Крім того, за цей час віднайдено можливості для завершення будівництва об’єктів, які довгі роки були закинутими. Зокрема, за його словами, лише у Києві здано в експлуатацію транспортну розв’язку на Московській площі, лінію швидкісного трамваю на Борщагівці, Дарницький міст та ін.

 

версія для друку