українська російська англійська
Микола Азаров: Львівський аеропорт і стадіон найближчим часом будуть завантажені
19.03.2013 | 14:37
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Про це на прес-конференції заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров, відповідаючи на запитання про недостатню завантаженість збудованих у Львові під Євро-2012 аеропорту і стадіону.

«Техніко-економічне обґрунтування, за яким будувався цей аеропорт і термінал, свідчить про те, що у найближчі роки термінал буде завантажений. Стосовно стадіону, мені, щиро кажучи, надзвичайно прикро за львівське керівництво – і міста, і області, яке отримало, по суті, від держави подарунок – такий найсучасніший комплекс – і не може ним по-господарськи розпорядитися», - відзначив Микола Азаров.

Він додав, що львівський аеропорт будувався з перспективою вантажо- та пасажиропотоку на 50 років вперед.

Прем'єр-міністр також повідомив, що дав доручення Віце-прем'єр-міністру Костянтину Грищенку продумати, як завантажити стадіон у Львові.

«Я не сумніваюся, що він використовуватиметься і буде завантажений так само, як використовуються інші спортивні комплекси», - сказав Микола Азаров.

Глава Уряду наголосив, що на сьогодні є багато інсинуацій щодо завантаження одного з терміналів аеропорту «Бориспіль».

«Те ж саме стосується і «Борисполя». Ще раз повторюю: ніхто такі об'єкти не будує у розрахунку на сьогоднішній пасажиропотік. У нас є всі можливості для того, аби розвивати аеропорт «Бориспіль», - сказав Прем'єр-міністр.

версія для друку