українська російська англійська
Микола Азаров: Урядова комісія з'ясує ситуацію навколо станції швидкої допомоги в селі Уланів, що на Вінниччині
19.03.2013 | 15:06
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Спеціальна урядова комісія з’ясує ситуацію навколо станції швидкої медичної допомоги у селі Уланів Вінницької області. Про це повідомив на прес-конференції в Києві Прем’єр-міністр України Микола Азаров. Підставою відрядити комісію у вінницьке село став сюжет на одному з телеканалів.

«Сьогодні я прийняв рішення направити комісію Кабінету Міністрів у село Уланів Вінницької області, щоб розібратися із ситуацією навколо цієї лікарнею: що саме там відбувається, чому», - заявив Микола Азаров.

Він наголосив, що спеціалісти ретельно перевірять стан справ навколо медзакладу, вивчать, яким чином там організовано надання медичної допомоги населенню.

«Як можна залишити жителів села без швидкої допомоги? Я цього не допускаю. Ми запланували у поточному році дати країні тисячу сучасних машин швидкої допомоги. У минулому році дали теж майже тисячу. І в наступному році буде теж тисяча. Таких темпів модернізації не було ніколи. Ну, закуповували десь по 50-60 у рік», - заявив Микола Азаров. Таким чином, підкреслив Глава Уряду, майже наполовину буде оновлено парк автомобілів «швидкої», який складається ще з «уазиків», виготовлених до 90-го року. «А чим ці «уазики» можуть будуть обладнані? У кращому випадку носилками. Я уже не говорю про те, що ця машина має бути оснащена діагностичним обладнанням, яке дозволить негайно встановити діагноз і невідкладно вжити заходи», - додав Прем’єр-міністр.

Він наголосив, що за останні три роки вкладається левова частина ресурсів в модернізацію медицини. «Було поставлене завдання: у кожному обласному центрі мають з’явитися сучасні лікувально-діагностичні центри, у великих містах - значно обновилося діагностичне і лікувальне обладнання, щоб наш громадянин незалежно від місця проживання отримував висококваліфіковану медичну допомогу», - сказав Микола Азаров.

При цьому він нагадав чиновникам: модернізація медицина у жодному разі не означає погіршення якості надання меддопомоги.

версія для друку