українська російська англійська
Микола Азаров: Міністри стануть відкритішими
19.03.2013 | 15:24
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Роботу перших керівників міністерств і відомств зі ЗМІ буде вдосконалено у бік більшої відкритості, що дасть змогу журналістам оперативно отримувати відповіді на актуальні для суспільства питання.

Про це Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив на прес-конференції у вівторок.

«Ми вчора провели нараду з міністрами, керівниками міністерств і відомств, керівниками прес-служб і ухвалили цілий ряд рішень. По-перше, про періодичність зустрічей усіх перших керівників з журналістами. Повірте мені, буде складено графік, за яким наші міністри будуть зустрічатися, відповідати на запитання, дискутувати. По-друге, ми домовилися про те, що робота прес-служб стане активнішою, тобто більш активно будуть направлятися матеріали про роботу міністерств і відомств», - сказав Микола Азаров.

Прем'єр-міністр також розповів, що порадив урядовцям за його прикладом спілкуватися з людьми у мережі Facebook, хоча, за його словами, таке спілкування не завжди дає позитивні емоції.

«Я кажу: а чому б вам, панове міністри, отак само, як я, не виділяти певний час і активно працювати з нашими людьми? Це, окрім підвищення довіри, нічого вам негативного не дасть, але посилить реакцію, взаємодію», - зазначив Глава Уряду.

Коментуючи ситуацію щодо відсутності можливості у представників ЗМІ поставити запитання керівникам відомств перед початком засідання Уряду, Микола Азаров зауважив, що йому «не дуже подобається формат спілкування, коли людина іде на засідання Кабінету Міністрів, а її там за рукава хапають і просять відповісти на якесь запитання».

«Це, на мою думку, неправильно. Повинен бути формат спілкування. От про формат спілкування я й сказав - це і брифінги, і прес-конференції, і круглі столи, що завгодно. Ми будемо форми вдосконалювати - не відгороджуватися, а вдосконалюватися», - підкреслив Прем'єр-міністр.

версія для друку