українська російська англійська
Укрзалізниця радить пасажирам заздалегідь потурбуватись про квитки на травневі свята
19.03.2013 | 15:44
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Українська залізнична швидкісна компанія інформує пасажирів, що починаючи з сьогоднішнього дня в усіх залізничних касах та на сайті http://booking.uz.gov.ua/ відкрито попередній продаж проїзних документів на електропоїзди категорії Інтерсіті+ та Інтерсіті, що відправляться у свої рейси на травневі свята (1-го та 2-го травня) та у передсвяткові дати.

Зважаючи на щорічний підвищений пасажиропотік у цей період Українська залізнична швидкісна компанія рекомендує пасажирам заздалегідь потурбуватись про придбання проїзних документів. У подальшому кожного наступного дня відкриватиметься дата продажу з максимальною сумою знижки (за 45 діб до дати поїздки).   

З 01 березня 2013 року введена в дію гнучка система регулювання тарифів на квитки першого класу поїздів Інтерсіті+. Відтепер, чим раніше Ви купуєте квиток – тим менше Ви сплачуєте.

Система диференціації тарифів попереднього продажу квитків передбачає зміну вартості квитка в залежності від строку попереднього продажу при придбанні проїзного документа:

  За 45 дібзменшення вартості плацкарти на 15%;

  За 44-30 дібзменшення вартості плацкарти на 10%;

  За 29-10 дібвартість квитка без змін;

  За 9-5 дібпідвищення вартості плацкарти на 5%;

  За 4-3 добипідвищення вартості плацкарти на 10%;

  За 2-1 добупідвищення вартості плацкарти на 15%.

Також нагадуємо пасажирам, що, починаючи з 5 лютого 2013 року, пасажири, які оформили проїзні документи через мережу Інтернет на поїзди категорії Інтерсіті+, можуть не звертатися до залізничної каси за роздруківкою квитка на бланку проїзного документа, як це було раніше, а з роздрукованим посадочним документ вирушати безпосередньо до поїзда. При посадці пасажира до поїзда стюард за допомогою мобільного терміналу контролю документів провіряє їх легітимність.

версія для друку