українська російська англійська
Микола Азаров провів зустріч з представниками Ялтинської Європейської Стратегії
19.03.2013 | 16:23
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров 19 березня провів зустріч з представниками БО «Ялтинська Європейська Стратегія» на чолі з Головою Наглядової ради ЯЄС Александром Кваснєвським.

Прем’єр-міністр відзначив, що Уряд України підтримує ініціативи Ялтинської Європейської Стратегії, та завжди із задоволенням бере участь у дискусіях, які проводяться на даній площадці.

«Ялтинська Європейська Стратегія уже не перший рік впливає на політичний та економічний клімат в Україні, вона сприяє нашій європейській інтеграції», - сказав Микола Азаров.

У ході зустрічі сторони обговорили ряд актуальних питань, що стосуються економічної та політичної ситуації в Україні, впровадження реформ, а також виконання Україною Порядку денного асоціації Україна-ЄС.

Прем’єр-міністр висловив сподівання на ухвалення Парламентом, який сьогодні нарешті запрацював, законопроектів, насамперед, що стосуються європейської інтеграції (Уряд подав до Парламенту понад 30 законопроектів за цим напрямом).   

Микола Азаров запевнив співрозмовників, що Уряд виконає взяті на себе зобов’язання.

У свою чергу Голова Наглядової ради Ялтинської Європейської Стратегії Александр Кваснєвський запросив Миколу Азарова взяти участь у десятій – ювілейній конференції, яка відбудеться 19-22 вересня 2013року.

версія для друку