українська російська англійська
Делегація України взяла участь у церемонії інтронізації Папи Римського Франциска
19.03.2013 | 18:05
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

19 березня ц.р. делегація України на чолі з Віце-прем’єр-міністром К. Грищенком взяла участь в урочистій церемонії інтронізації Папи Римського Франциска.

Захід, що проходив на площі св. Петра, зібрав делегації більше ніж із 130 країн, а також керівників міжнародних організацій, європейських інституцій, представників аристократичних сімей Європи, ієрархів різних конфесій, десятки тисяч прочан з усього світу.

Під час церемонії Франциску були вручені відзнаки папського достоїнствапаліум та «перстень рибалки».

У своєму виступі під час урочистого богослужіння Папа Римський висловив вдячність усім делегаціям, які прибули до Ватикану.

Понтифік також наголосив на актуальності у сучасному світі одного з обраних постулатів свого понтифікатупіклування про малозабезпечених і бідних, закликавши усіх, на кого покладена «відповідальність за економічне, політичне та соціальне життя», докладати зусиль для їх захисту.  

Після завершення інтронізації Костянтин Грищенко від імені Президента України Віктора Януковича особисто привітав Папу Римського Франциска, побажавши йому знакових досягнень під час майбутнього понтифікату, а також миру, злагоди і плідних звершень на благо Церкви та усього людства.

 

 

версія для друку