українська російська англійська
Волинська ОДТРК зніме фільм про соціально-економічні реформи в регіоні
19.03.2013 | 18:56
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Волинська обласна державна телерадіокомпанія готує фільм про соціально-економічні реформи в регіоні «Десять кроків на Волині».

В основі стрічки – розповіді про звичайних людей, яким реформи принесли зміни на краще або ж допомогли вирішити якусь проблему. Скажімо, для жителів села Карпилівка Ківерцівського району – це добудова школи, а у селі Жидичин – нового дошкільного закладу.

У фільмі йтиметься про сімейну медицину, принципи «єдиного вікна» пенсійного забезпечення, реалізацію програми «Власний дім», модернізацію дитячих спортивних майданчиків тощо.

Щоб показати повну картину того, як вплинули реформи на життя краян, журналісти ВОДТРК працювали у різних куточках області. Зібрані матеріали будуть використані не лише для фільму, а й для тематичних циклових телерадіопрограм.

Окрім того, телерадіокомпанія надає змогу глядачам почути про результати діяльності місцевої влади у щотижневих циклах передач «Актуально», «Акценти», «Відкритість влади» тощо. Участь у них беруть різноманітні посадовці, які інформують громадян про реалізацію запланованих реформ та відповідають на їх запитання.

 

версія для друку