українська російська англійська
Урядом взято курс на підвищення енергоефективності країни
20.03.2013 | 09:43
Прес-служба Міністерства фінансів

19 березня Міністр фінансів Юрій Колобов провів зустріч з представниками Дойче банку Пітером Тільзом, керівником регіону Центральної та Східної Європи, старшим радником Дойче Банку АГ Дітмаром Штудеманом та Костянтином Серьогіним, головою правління ПАТ «Дойче Банк ДБУ».

Сторони обговорили стан реалізації проекту з модернізації компресорної станції «Бар» на транзитному трубопроводі «Союз».

З метою фінансування реконструкції газотранспортної системи України минулого року було укладено кредитний договір між українським «Укртрансгазом» дочірньою компанією НАК «Нафтогаз України» та Дойче банком. Сума договору склала 53,6 млн. євро.

За словами банкірів Дойче банк готовий розширити свою участь у фінансуванні енергетичної галузі України та впроваджувати нові інвестиційні проекти в аграрному та фінансовому секторі.

У свою чергу Міністр фінансів зазначив, що на сьогодні для України реалізація проектів в енергетичній галузі та фінансування реального сектору економіки є важливими складовими соціально-економічного розвитку держави. Він подякував за довіру Дойче банку та підкреслив, що український Уряд відкритий до співпраці з міжнародними фінансовими організаціями у сфері залучення інвестицій.

 

версія для друку