українська російська англійська
Запорізька ОДА підписала протокол про співпрацю з Федерацією роботодавців України
20.03.2013 | 11:17
Запорізька ОДА

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Пеклушенко та голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ підписали Протокол про наміри щодо участі Федерації роботодавців України в реалізації Стратегії регіонального розвитку  Запорізької області до 2015 року.

У документі зафіксовано заходи щодо сприяння створенню умов для розвитку промислового та агропромислового комплексів, малого підприємництва в Запорізькій області. Найближчим часом Запорізька облдержадміністрація надасть Федерації роботодавців України інвестиційні проекти, які будуть направлені потенційним інвесторам.

Крім того, планується включення заходів з реалізації Стратегії регіонального розвитку Запорізької області до Програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, затвердженої Кабінетом Міністрів України. Зокрема, у частині пріоритетних для регіону галузей - авіаційної промисловості, вертольотобудування, автомобілебудування, енергетики, сільського господарства тощо.

Також планується в рамках реалізації Протоколу активізувати роботу з розширення кола підприємств Запорізької області, які впроваджують стандарти соціальної відповідальності ISO 26000 та його екологічні аспекти, OHSAS 18001, та які приєдналися  до Глобального договору ООН.

Термін дії Протоколу – два  роки.

 

 

 

версія для друку