українська російська англійська
Микола Азаров заявив, що план заходів щодо асоціації з ЄС на 2013 рік виконується у визначені терміни
20.03.2013 | 11:07
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров наголосив на важливості дотримання і надалі визначених термінів та технічних завдань на розробку нормативних актів з виконання плану першочергових заходів щодо інтеграції України до ЄС на 2013 рік. Про це він заявив на засіданні Кабінету Міністрів 20 березня.

«Уряд приділяє особливу увагу виконанню плану першочергових заходів щодо інтеграції України до ЄС на 2013 рік. Загалом затримок у виконанні зазначеного плану немає. З огляду на важливість цієї роботи доручаю і далі ретельно дотримуватись визначених термінів та технічних завдань на розробку нормативних актів», - наголосив Глава Уряду, додавши, що цього року Уряд готується до підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Микола Азаров нагадав, що план першочергових заходів щодо інтеграції України до ЄС на 2013 рік був ухвалений 13 лютого і вже сьогодні можна говорити про перші конкретні результати, пов’язані з його виконанням.

За його словами, підписано угоди щодо отримання макрофінансової допомоги ЄС. 4 березня Кабінет Міністрів  затвердив план першочергових заходів щодо удосконалення законодавства з питань проведення виборів та щодо проведення інституційної реформи у сфері здійснення моніторингу та контролю державної допомоги суб’єктам господарювання.

Микола Азаров повідомив, що найближчим часом Уряд розгляне законопроект щодо реформування Державної кримінально-виконавчої служби України. Законопроект про внесення змін до Митного тарифу України. Проект постанови щодо використання у 2013 році коштів, які надійшли від ЄС в рамках виконання Угоди про фінансування програми «Підтримка впровадження Енергетичної стратегії України» та щодо використання у 2013 році коштів, які надходять від ЄС у рамках виконання Угоди про фінансування програми «Підтримка виконання Енергетичної стратегії України в галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії».

Крім того, за словами Прем’єр-міністра, підготовлено та внесено на розгляд Кабінету Міністрів проект розпорядження «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері інформування та налагодження комунікації з громадськістю з актуальних питань європейської інтеграції України на 2013-2017 роки».

версія для друку