українська російська англійська
Уряд вітає відновлення законотворчої роботи, - Прем'єр-міністр
20.03.2013 | 11:34
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд вітає відновлення законотворчої роботи. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Уряду 20 березня, констатувавши, що вчора «нарешті, через чотири місяці після обрання нового складу, почала працювати Верховна Рада України».

«Уряд вітає відновлення законотворчої роботи та покладає дуже великі надії на плідну співпрацю з парламентом у питаннях забезпечення стабільності і розвитку України», – наголосив Микола Азаров.

Глава Уряду висловив переконання, що на сьогодні найдорожче - «час, який ми зобов’язані витратити на зміцнення позицій України в сучасній напруженій ситуації».  Микола Азаров порівняв нашу економіку з кораблем, який бореться зі штормом, наголосивши, що в такий час будь-які суперечки відкладаються, і вся команда працює на єдину справу.

«Я бачу добрий знак в тому, що після гострих дискусій і протистоянь, лідери парламентських фракцій знайшли компроміс. Думаю, це великий крок до усвідомлення, що і влада українська, і опозиція українська, і народ в країні один», - наголосив Глава Уряду.

 

 

версія для друку