українська російська англійська
Уряд виділить 7,2 млрд. грн. на об'єкти дорожньої інфраструктури
20.03.2013 | 11:44
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд виділить 7,2 млрд. грн. на важливі об’єкти дорожньої інфраструктури. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів 20 березня.

«Уряд розгляне і має затвердити перелік об’єктів  будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонтів автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення. А також обсяги їх фінансування у 2013 році за кредитами, залученими під державні гарантії. Завдяки чому 7 мільярдів 200 мільйонів гривень будуть спрямовані на ряд важливих об’єктів дорожньої інфраструктури по всій країні», - сказав Микола Азаров.

Він повідомив, що серед іншого, кошти будуть спрямовані на будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі; реконструкцію автомобільної дороги Київ-Ковель-Ягодин у Волинський області; реконструкцію автомобільної дороги Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам‘янка (через Вінницю) у Хмельницькій та Кіровоградський областях; будівництво 2-ї черги мосту на автомобільній дорозі Маршинці-Підгірний у Чернівецькій області; будівництво автомобільної дороги в обхід м. Севастополя тощо.

версія для друку