українська російська англійська
Микола Азаров: Пріоритет - активізація економіки і посилення соціального захисту громадян
20.03.2013 | 11:44
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

На сьогодні головний пріоритет – активізація розвитку економіки і посилення соціального захисту громадян. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 20 березня.

«Очевидно, що для нас пріоритет – активізація розвитку економіки і посилення соціального захисту громадян, - сказав Глава Уряду. - І перше, і друге абсолютно неможливе без законодавчого забезпечення».

Микола Азаров зазначив, що вже не перший місяць чекає на розгляд народними депутатами великий пакет законопроектів соціального спрямування. Це проект Закону про державну допомогу сім'ям з дітьми щодо державної соціальної допомоги для дітей-інвалідів.  Проект Закону про запобігання та протидію домашньому насильству.  Законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення рівності прав одиноких матерів та одиноких батьків. 

Також чекають законодавчого врегулювання питання погашення заборгованості державних підприємств вугільної галузі до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань; визначення розміру допомоги малозабезпеченим сім’ям; забезпечення дітей та малозабезпечених сімей безкоштовними лікарськими засобами; реалізації членами особистих селянських господарств права на соціальний захист у разі настання безробіття.

І ще багато інших законопроектів, актуальність та гостра соціальна потреба в яких навіть не потребує якихось додаткових аргументів.

Прем’єр-міністр доручив міністрам, які відповідають за першочергові законопроекти, сьогодні ж почати предметну, як кажуть, «щільну» роботу з супроводження цих законопроектів у комітетах і фракціях Верховної Ради.

версія для друку