українська російська англійська
Запорізька ОДТРК започаткувала благодійний марафон, присвячений дітям із синдромом Дауна
20.03.2013 | 12:50
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Запорізька ОДТРК провела в прямому ефірі двогодинний телемарафон «Із надією і сподіванням», присвячений питанням соціального та правового захисту дітей, хворих на синдром Дауна.

Проект приурочений до Міжнародного дня людини із синдромом Дауна, який відзначається 21 березня. У його створенні брали участь посадовці, керівники та спеціалісти різних соціальних центрів, центрів реабілітації та будинків-інтернатів області, а також представники благодійних фондів та громадських організацій, котрі спеціалізуються на вказаній проблематиці.

Окрім того, до телемарафону долучилися представники церкви та психологи, котрі намагалися знайти відповідь на запитання, чому суспільство боїться надавати рівні права та можливості «сонячним дітям».

Загалом же журналісти ТРК відзняли близько 40 хвилин відеоматеріалів, в яких йшлося про роботу з реабілітації дітей, мрії малечі, їхній світ.

Телевізійники наголошують: головне завдання «Із надією та сподіванням» - розтопити серця людей, подолати байдужість до долі дітей із особливими потребами, допомогти такій малечі соціалізуватися.

Однойменний телемарафон виходитиме в ефірі державного мовника щоквартально.

Долучитися до благодійної справи, виявити свою турботу може кожен – кажуть в Запорізькій ОДТРК. Тому у подальших ефірах проекту «Із надією та сподіванням» буде зазначатися розрахунковий рахунок для пожертв телеглядачів. Усі зібрані кошти будуть передаватися на потреби реабілітаційних центрів, будинків-інтернатів або окремих дітей.

 

 

версія для друку