українська російська англійська
В Херсонській області готуються до Дня Європи
20.03.2013 | 13:20
Херсонська ОДА

З кожним роком День Європи в Херсонській області й в Україні відзначається у більш широкому форматі. Долучається громадськість, відповідні структури, зазначив заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Валентин Підвисоцький на першому засіданні робочої групи з питань проведення Дня Європи у Херсонській області.

Він також акцентував, що в поточному році потрібно провести Дні Європи в кожному населеному пункті Херсонщини на гідному рівні.

«Захід потрібно розглядати, як певний крок входження в європейські проекти, програми, які існують на території України», - сказав Валентин Підвисоцький.

Під час засідання було вирішено визначитися зі складом організаційного комітету, виходячи з досвіду, напрацювань та бажання розширити спектр заходів в рамках відзначення Дня Європи.

Довідка. Рішення щодо відзначення 9 травня Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані. До 1997 року це свято мало переважно культурно-мистецьку спрямованість та носило обмежений характер.

Щорічне відзначення даного заходу в нашій державі започатковано Указом Президента України від 19 квітня 2003 року № 339, яким встановлено третю суботу травня датою святкування в Україні Дня Європи.

 

версія для друку