українська російська англійська
Україна наростить виробництво сільгосппродукції на 8%
20.03.2013 | 12:07
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Державна програма активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки дасть змогу комплексно підійти до вирішення основних питань в аграрному секторі. Так, виконуючи поставлені в ній завдання, Україна вже 2013 року планує наростити виробництво валової продукції сільського господарства на 8%. Це сприятиме збільшенню експортного потенціалу, надходженню валюти до країни та наповненню бюджету. Про це сьогодні під час брифінгу в Кабінеті Міністрів повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«У цьому році ми прогнозуємо зростання валового виробництва сільськогосподарської продукції на 8% порівняно з попереднім роком. Це дасть можливість забезпечити експортний потенціал, що сприятиме надходженню валюти до країни. І, відповідно,  це забезпечить значний внесок у ВВП країни», − зазначив Микола Присяжнюк.

Міністр нагадав, що основними завданнями, визначеними програмою активізації розвитку економіки, є підтримка національного виробника, технічне переоснащення сільського господарства, покращення інвестиційного клімату та розвиток міжнародного співробітництва. Він зауважив, що для реалізації цих завдань передбачена низка інвестиційних проектів у галузі тваринництва, сільгоспмашинобудування тощо. Загалом, завдяки програмі, планується збільшити прямі іноземні інвестиції в АПК.

«Завдяки виконанню цих завдань буде підтримано повне забезпечення продовольчої безпеки держави. Виробництво валової продукції сільського господарства збільшиться до 2014 року до 260 мільярдів гривень, обсяг експорту сільгосппродукції сягне 22 мільярдів доларів на рік. Це сприятиме збільшенню надходжень до зведеного бюджету до 48 мільярдів гривень», − наголосив Микола Присяжнюк.

 

версія для друку