українська російська англійська
Понад 154 млн. грн. ПДВ сплатили підприємства Луганщини в поточному році
20.03.2013 | 13:40
Луганська ОДА

Підприємства Луганщини в поточному році сплатили понад 154 млн. грн. ПДВ. Надходження податку на додану вартість по підприємствах реального сектору економіки проти січня-лютого минулого року збільшилися в 1,2 рази. До бюджету перераховано податку майже на 11 млн. грн. більше. Про це повідомляє прес-служба ДПС у Луганській області.

Прогресу в наповненні як державного, так і місцевих бюджетів вдалося досягти, перш за все, завдяки взаєморозумінню та плідній співпраці з багатьма великими платниками, вдосконаленню механізму адміністрування податку, поліпшенню якості обслуговування платників.

Новітні IT-технології зробили процес адміністрування ПДВ автоматизованим. Активно використовується електронна звітність. Усе це дозволило максимально виключити вплив людського фактору й мінімізувати втручання податківців у роботу легального бізнесу.

На сьогодні практично 100% платників ПДВ надають звітність в електронному вигляді.

За рахунок відпрацювання підприємств, які мають ознаки податкових ризиків, за два місяці поточного року до бюджету надійшло понад 2 млн. грн.

У тих випадках, де зафіксовані схеми ухилення від сплати податків, податкова служба змушена була ініціювати анулювання свідоцтв платників ПДВ. Усього з початку року свідоцтва анульовані у 128 суб’єктів господарювання.

Нагадаємо, з 1 квітня поточного року декларація з податку на додану вартість подається за новою формою. Замість чотирьох для всіх платників пропонується одна універсальна, яка дозволить спростити порядок її заповнення.

 

 

версія для друку