українська російська англійська
У Держреєстрі нерухомого майна вже зареєстровано майже півмільйона заяв та запитів
20.03.2013 | 16:20
Прес-служба Державної реєстраційної служби

З часу запровадження системи державної реєстрації речових прав на нерухоме майно станом на 18 березня 2013 року в Державному реєстрі прав зареєстровано 476 994 заяв та запитів.

Як зазначили в Укрдержреєстрі, з них державними реєстраторами органів державної реєстрації прав зареєстровано 330 121 заяв, нотаріусами – 146 873.

"Таким чином, ми бачимо, що більша частина роботи припадає саме на державних реєстраторів. Тому ми працюємо передусім над тим, щоб забезпечити якісне надання послуг органами державної реєстрації. Для цього передбачено систематичне підвищення кваліфікації співробітників Укрдержреєстру з залученням відповідних фахівців", - зазначив Голова Державної реєстраційної служби Дмитро Ворона.

Він також додав, що наразі розглянуто майже 90% поданих заяв.

"Всього розглянуто 428 327 заяв та запитів, що складає 89,8%. Найбільший відсоток розглянутих заяв та запитів у Закарпатській області - 95%, Донецькій області - 94%, Волинській, Львівській, Сумській та Хмельницькій областях – 93%", - зауважив Дмитро Ворона.

Нагадаємо, за словами Голови Державної реєстраційної служби Дмитра Ворони, внаслідок запровадження нової системи державної реєстрації речових прав на нерухоме майно 80% угод будуть починатися і завершуватися у нотаріусів.

 

версія для друку