українська російська англійська
Мандруй Македонією до 90 днів без віз
20.03.2013 | 15:55
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

Македонія продовжує дію безвізового режиму короткострокових поїздок громадян України до цієї країни до 15 березня 2014 року. Відповідне рішення було прийняте Урядом Республіки Македонія 12 березня ц.р.

Згідно із зазначеним рішенням, громадяни України, які відвідуватимуть Македонію терміном до 90 днів, в’їжджатимуть на її територію за наявності дійсного паспорта для виїзду за кордон, полісу медичного страхування та підтвердження фінансового забезпечення із розрахунку 50 євро на день перебування.

Таким чином, для в’їзду на територію Республіки Македонія у період до 15 березня 2014 року від громадян України не вимагатиметься пред’явлення оригіналу запрошення, завіреного відповідним державним органом Республіки Македонія, або туристичного ваучера, як це передбачено Угодою між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Македонія про взаємні поїздки громадян від 06.02.2010 р.

Окремо відзначаємо, що громадяни України, які здійснюють поїздку до Македонії наземним транспортом, повинні потурбуватися про оформлення дво- або багаторазових віз для транзитного перетину території Румунії, Болгарії або інших країн.

 

 

версія для друку