українська російська англійська
Оголошено конкурс з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації" у 2013 році
20.03.2013 | 16:55
Прес-служба Національного агентства України з питань державної служби

На виконання Указу Президента України від 5 квітня 2012 року № 246 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» оголошено конкурс з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році.

Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» формується з метою добору та підготовки до роботи у сферах державного управління, що мають пріоритетне значення для досягнення цілей соціально-економічного розвитку, найбільш обдарованих громадян України.

У 2013 році добір кандидатів до Президентського кадрового резерву здійснюватиметься з урахуванням квот за пріоритетними сферами державного управління: фінансово-економічної сфери; соціально-гуманітарної сфери; сфери інвестицій та інновацій; сфери паливно-енергетичного комплексу; сфери сільського господарства;  сфери житлово-комунального господарства.

Прийом документів здійснюється територіальними органами Нацдержслужби України з 25 березня до 1 травня у робочі дні з 9 до 18 години.

Для отримання додаткової інформації можна звертатись до Нацдержслужби України. Контактний телефон: (044) 256-00-27; електронна адреса: admin_pr@nads.gov.ua.

Довідково

Президентський кадровий резерв формується на принципах загальнодоступності, об'єктивності, прозорості.

Добір кандидатів до Президентського кадрового резерву та внесення Президентові України відповідних пропозицій здійснюється Комісією з питань Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» на підставі рекомендацій Національного агентства України з питань державної служби.

Гранична чисельність Президентського кадрового резерву становить 500 осіб.

Формування Президентського кадрового резерву здійснюється поетапно, шляхом зарахування протягом п'яти років до 100 осіб щороку. У разі виникнення у Президентському кадровому резерві вакансій кількість осіб для зарахування відповідно збільшується.

Список осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву, затверджується Президентом України.

Строк перебування особи у Президентському кадровому резерві становить п'ять років, крім випадків дострокового припинення перебування особи у Президентському кадровому резерві.

Особа може перебувати у Президентському кадровому резерві лише один строк.

 

 

версія для друку