українська російська англійська
Внесено зміни до форми довідки про випуск не менше половини книжкової продукції державною мовою
20.03.2013 | 17:40
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Наказом Держкомтелерадіо України внесено зміни до форми довідки про випуск та/або розповсюдження не менше як 50 відсотків книжкової продукції державною мовою.

Таке рішення пов’язане із необхідністю привести документ у відповідність до нової редакції Закону України «Про оренду державного та комунального майна». Зокрема, наразі змінився номер статті, згідно з якою і здійснюється відповідна робота з видачі таких довідок для укладення видавництвами договорів оренди приміщень.

Так, у тексті довідки замінено слово «сьомої» на слово «четвертої».

Нагадаємо, видача таких довідок є адміністративною послугою, яку надає відомство відповідно до урядової постанови «Про затвердження Порядку визначення обсягу книжкової продукції державною мовою, підготовка, випуск та/або розповсюдження якої здійснюються вітчизняними видавництвами і підприємствами розповсюдження книжкової продукції, для укладення договорів оренди приміщень».

Детальніше ознайомитись із новим наказом Держкомтелерадіо та зразком довідки можна на офіційному веб-сайті Комітету у рубриці «Адміністративні послуги» (підрубрика «Видача довідки про випуск та/або розповсюдження не менше як 50 відсотків книжкової продукції державною мовою») за адресою http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/category/main?cat_id=72349 .

 

версія для друку