українська російська англійська
Затверджено план заходів з підготовки та відзначення 120-річчя від дня народження Олександра Довженка
20.03.2013 | 17:35
Прес-служба Міністерства культури

Кабінет Міністрів затвердив план заходів з підготовки та відзначення у 2014 році 120-річчя від дня народження Олександра Довженка. Відповідне розпорядження було прийнято на засіданні Уряду 20 березня 2013 року. 

Планом заходів передбачається організація та  проведення цілої низки виховних заходів з вивчення та популяризації творчого шляху Олександра Довженка, зокрема проведення читацьких конференцій  за творами О.П. Довженка, засідань за круглим столом, тематичних вечорів, літературних вистав у загальноосвітніх навчальних закладах.

Протягом 2013-2014 років планується провести капітальний ремонт та технічне переоснащення кінотеатру  та гімназії імені О.П. Довженка  у селищі Сосниця, на батьківщині геніального українського кінорежисера. Крім того, опрацьовується питання  щодо розширення площ  Сосницького літературно-меморіального музею  Олександра Довженка.

 Також передбачено інші заходи щодо відзначення 120-річчя від дня народження Олександра Довженка – видання літературних творів Олександра Довженка в комплекті з фільмами у форматі DVD, здійснення широкого ретроспективного показу в Україні, а також за кордоном фільмів Олександра Довженка, створення ігрового телефільму про життєвий та творчий шлях режисера, проведення міжнародної науково-практичної конференції, літературних читань, семінарів, лекцій тощо.

 

версія для друку