українська російська англійська
Внесено зміни до Порядку використання коштів для забезпечення позитивного іміджу України
21.03.2013 | 11:00
Прес-служба Міністерства закордонних справ

20 березня 2013 року на урядовому засіданні прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки забезпечення міжнародного позитивного іміджу України та здійснення заходів щодо підтримки зв’язків з українцями, які проживають за межами України».

Цей документ розроблено Міністерством закордонних справ України на виконання частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України та протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 3 січня 2013 р. щодо організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік».

Головною метою прийняття запропонованого нормативного акта є внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів, пов’язаних із забезпеченням підтримки міжнародного позитивного іміджу України та заходів щодо підтримки зв’язків з українцями, які проживають за межами України. Зазначені напрями використання державних коштів відповідають заходам, визначеним Державною програмою співпраці із закордонними українцями на період до 2015 року.

Фінансування заходів, передбачених прийнятою постановою, здійснюватиметься за рахунок та в межах асигнувань, що визначені для МЗС України у державному бюджеті за відповідною бюджетною програмою.

 

версія для друку