українська російська англійська
Уряд затвердив Угоду про створення Ради з питань співробітництва в галузі фундаментальної науки держав-учасниць СНД
21.03.2013 | 10:10
Прес-служба Міністерства освіти і науки

20 березня 2013 року на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято постанову «Про затвердження Угоди про створення Ради з питань співробітництва в галузі фундаментальної науки держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав».

Проект Угоди розроблено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту на виконання Плану заходів за підсумками участі Прем’єр-міністра України Миколи Азарова у засіданні Ради глав урядів СНД (19 травня 2011 р., м. Мінськ).

Рада з питань співробітництва в галузі фундаментальної науки держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав створюється для організації забезпечення співробітництва між органами державної влади в галузі науки держав – учасниць СНД, національними академіями науки, а також організаціями держав – учасниць Угоди, що проводять фундаментальні наукові дослідження.

До основних напрямків діяльності Ради віднесено: підготовка пропозицій щодо формування та реалізації міждержавних програм і проектів та вдосконалення нормативно-правової бази співробітництва у галузі фундаментальної науки; сприяння встановленню прямих контактів та зміцненню співробітництва між організаціями держав – учасниць Угоди; співробітництво з робочими апаратами міжнародних організацій з питань фундаментальної науки тощо.

До складу Ради входитимуть керівники відповідних органів державної влади у галузі науки, керівники національних академій наук держав – учасниць СНД або інші уповноважені державами особи.

версія для друку