українська російська англійська
Кримські школи братимуть участь у Національному проекті "Відкритий світ"
21.03.2013 | 10:20
Рада міністрів АРК

Для участі в другому етапі Національного проекту «Відкритий світ» вибрано три кримські школи. Про це повідомив Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим Анатолій Могильов на всеукраїнській селекторній нараді під керівництвом Віце-прем'єр-міністра України Олександра Вілкула.

«Крим досяг позитивних результатів у забезпеченні шкіл комп'ютерною технікою та Інтернет-зв'язком. Ми розуміємо соціальну значущість цього Національного проекту і готові брати в ньому активну участь», — повідомив Анатолій Могильов.

Зі свого боку Віце-прем'єр-міністр України відзначив, що реалізація Національного проекту «Відкритий світ» дозволить вивести середню освіту в Україні на якісно новий рівень. «Проект відповідає кращим практикам європейських держав. Він передбачає створення національної інформаційної освітньої мережі, школи будуть забезпечені сучасним комп'ютерним і програмним устаткуванням для вчителів і учнів. Після відпрацювання технологічної моделі проекту буде проаналізована можливість його впровадження на всій території», — повідомив Олександр Вілкул.

У Криму в першому етапі проекту брали участь 78 шкіл, з яких до участі в другому етапі відібрано 3 школи в Сімферополі, Феодосії та Ялті. В цілому в усій Україні в проекті братимуть участь 54 школи.

 

версія для друку