українська російська англійська
У столиці приступлять до будівництва та реконструкції другої черги Кільцевої дороги для електропоїздів
21.03.2013 | 13:04
КИЇВСЬКА МДА

КП «Київпастранс» відповідно до розпорядження голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова розпочинає розробку проектно-кошторисної документації будівництва та реконструкції другої черги Кільцевої дороги для електропоїздів.

У рамках реалізації проекту передбачена реконструкція залізничних платформ «Протасів Яр» та «Київська-Русанівка», будівництво підходів та під’їздів до неї, облаштування квиткових кас, а також інженерне забезпечення та заходи із зарежимлення платформ. Роботи розпочнуться після затвердження всіх необхідних документів та погодження виконання будівельних робіт на земельних ділянках, що перебувають у користуванні Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця». Усі роботи, виконані підрядною організацією, матимуть гарантію якості та встановлені гарантійні строки експлуатації об’єкта.

Інвестиційні пропозиції щодо проектування, реконструкції та будівництва двох станцій міської електрички будуть включені до програми економічного й соціального розвитку Києва на 2013 та наступні роки.

Нагадаємо, першу чергу проекту «Міська електричка» було реалізовано в жовтні 2011 року. Так, організовано рух електропоїздів Київським транспортним кільцем із впровадженням 14-ти пересадочних вузлів (станцій, платформ), а саме: «Київ-пасажирський», «Видубичі», «Лівий берег», «Дарниця», «Лівобережна», «Троєщина», «Київ-Петрівка», «Зеніт», «Вишгородська», «Рубежівська», «Сирець», «Борщагівка», «Київ-Волинський», «Караваєві дачі».

Цей проект дозволив більш рівномірно розподілити пасажиропотоки та зменшити навантаження на пасажирський транспорт столиці, а також забезпечити прямий зв’язок між лівобережною і правобережною частинами міста.

 

версія для друку