українська російська англійська
На вокзалі вітали мільйонного пасажира електропоїздів Інтерсіті+
21.03.2013 | 15:00
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

21 березня Українська залізнична швидкісна компанія та компанія Hyundai Corporation провели церемонію зустрічі і нагородження мільйонного пасажира швидкісних електропоїздів категорії Інтерсіті+. Мільйонним пасажиром виявилася жителька Харкова пані Олена, яка прибула до Києва поїздом № 161 сполученням Харків-Київ.

Нагородження мільйонного пасажира відбулося на центральному залізничному вокзалі м.Києва.

Директор Української залізничної швидкісної компанії Леонід Лобойко привітав пасажирку квітами та вручив сертифікат на безкоштовний квиток у вагон першого класу на будь-який поїзд Інтерсіті+, яким можна скористатися до кінця травня цього року.

Директор представництва Hyundai Corporation в Україні Юн Сук Чой вручив Олені сертифікат на автомобіль.

Юн Сук Чой та Леонід Лобойко висловили сподівання, що кількість пасажирів поїздів Інтерсіті+ стрімко зростатиме. У свою чергу пані Олена зазначила, що їй подобається користуватися цими поїздами. Вона часто приїжджає ними до Києва.

Директор УЗШК Леонід Лобойко зазначив, що заповнюваність поїздів Інтерсіті+ у березні цього року досягла 50%, тоді як у 2012 році вона становила близько 48%. Також він повідомив, що завдяки впровадженню системи диференціації тарифів у першому класі пасажири активніше почали купувати квитки за 45 діб.

За словами Леоніда Лобойка, за неповні 10 місяців комерційної експлуатації поїздів Інтерсіті+ було перевезено 1000000 пасажирів – це свідчить про те, що денні швидкісні поїзди поступово та впевнено займають свою нішу на високо конкурентному ринку пасажирських перевезень в Україні. Спостерігається зростання кількості пасажирів першого класу, що свідчить про те, що рівень сервісу та комфорту першого класу на сьогодні цікавить та задовольняє пасажирів.

Про довіру пасажирів свідчить і швидко зростаючий пасажиропотік та населеність поїздів Інтерсіті+. Так, населеність в січні становила 46%, в лютому вона зросла і становила вже 49%, а в березні було подолано поріг у 50% населеності.

Нагадаємо, що 25 травня 2012 року поїзд Інтерсіті+ Української залізничної швидкісної компанії відправився в промо-рейс за маршрутом Київ-Львів, а вже 27 травня було здійснено перший рейс з пасажирами – це був поїзд № 156 сполученням Київ-Харків.

Довідково

Українська залізнична швидкісна компанія  - спеціально створене підприємство в структурі Укрзалізниці, на яке покладене завдання організації швидкісного руху в Україні. На підприємстві 338 працівників, зокрема, 98 машиністів та помічників машиністів, 86 стюардів та старших стюардів.

Компанія заснована 22 лютого 2012 року, а вже 25 травня 2012 року було здійснено перший промо-рейс за маршрутом Київ-Львів.

На сьогоднішній день в експлуатації підприємства знаходиться 12 міжрегіональних двохсистемних швидкісних електропоїздів: 10 електропоїздів виробництва компанії Hyundai Rotem та 2 електропоїзди виробництва компанії Škoda Vagonka.

Перший рейс з пасажирами електропоїздів виробництва компанії Hyundai Rotem було здійснено 27 травня 2012 року за маршрутом Київ-Харків.

 

версія для друку