українська російська англійська
Бажаючих служити у війську за контрактом стає дедалі більше
21.03.2013 | 16:20
Прес-служба Міністерства оборони

У Південному оперативному командуванні успішно реалізується комплекс заходів, спрямованих на комплектування частин і з’єднань Збройних Сил України воїнами-контрактниками.

Так, упродовж 2013 року колективами військових комісаріатів цього органу військового управління на контрактну службу вже прийнято понад 740 осіб.

Як розповів старший офіцер відділу призову та комплектування центру особового складу штабу Південного ОК підполковник Геннадій Попович, добору на контракт передує цілеспрямована роз’яснювальна робота щодо інформування суспільства про пріоритетні напрямки розвитку й реформування українського війська, а також специфіку і умови проходження служби в тому чи іншому виді та роді військ.

Офіцер наголосив, що понад 340 осіб виявили бажання опановувати професію військового у лавах Військово-Морських Сил ЗС України. А також, враховуючи показники виконаної в напрямку відбору на контракт роботи, він відзначив в кращий бік колективи Кримського республіканського та Миколаївського обласного військових комісаріатів.

Пожвавився набір громадян України на військову службу за контрактом і у Західному оперативному командуванні.

Юнаки здебільшого виявляють бажання служити в підрозділах ВДВ, армійських частинах спецпризначення та Військово-Морських Силах. Не останню роль у цьому відіграло суттєве збільшення розміру грошового забезпечення.

Своєю чергою прокурор Західного регіону по нагляду за додержанням законів у воєнній сфері старший радник юстиції 3-го класу Павло Богуцький відзначив, що, у період проведення призовних кампаній органи юстиції посилили процес нагляду за дотриманням законності у військових комісаріатах. Зокрема, було проведено низку прокурорських перевірок. За словами військового прокурора, грубих порушень чинного законодавства з боку військових не має.

версія для друку