українська російська англійська
Українська залізнична швидкісна компанія розповіла про найближчі плани
21.03.2013 | 17:20
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Із введенням в дію нового графіка руху поїздів на 2013- 2014 роки  буде продовжено маршрут поїзда категорії Інтерсіті+ Київ – Дніпропетровськ до Запоріжжя. Про це  21 березня під час нагородження мільйонного пасажира поїздів категорії Інтерсіті+ повідомив директор ДП «УЗШК» Леонід Лобойко. «Із таким нововведенням якісні та комфортні подорожі у поїздах категорії  Інтерсіті+ стануть доступні для мешканців ще одного міста – обласного центру. Поїзди не будуть по кілька годин стояти у Дніпропетровську, а курсуватимуть до Запоріжжя, оскільки їх маршрут буде продовжено», – зазначив він.

Крім цього, на виконання положень затвердженого Президентом України Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", у планах компанії запровадження додаткових зупинок поїздів Інтерсіті+ до станції Дарниця, що буде особливо зручно для жителів лівобережної частини міста, яким не доведеться діставатися через усе місто до Центрального залізничного вокзалу. Плануються трансферні рейси таксі до міжнародного аеропорту Бориспіль. «Особливо зручною зупинка по станції Дарниця буде для наших пасажирів, які їдуть поїздом Інтерсіті+ до столиці з тим, щоб вилетіти з Міжнародного аеропорту «Бориспіль», адже у цьому випадку кожен такий пасажир заощаджує як мінімум одну годину на трансфері з вокзалу до аеропорту. І сьогодні Українська залізнична швидкісна компанія веде активні переговори із департаментом транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації та Міжнародним аеропортом “Бориспіль” щодо запровадження спеціального трансферу для пасажирів Інтерсіті+ від Дарницького вокзалу до аеропорту «Бориспіль», – додав Леонід Лобойко. 

Окрім цього, на виконання положень затвердженого Президентом України Національного плану дій на 2013 рік, Українська залізнична швидкісна компанія розробляє та невдовзі запровадить власну бонусну систему із проектною назвою «Інтерсіті Бонус», яка дозволить заощаджувати пасажирам, які часто подорожують поїздами Інтерсіті+ та Інтерсіті.

Невдовзі пасажири швидкісних поїздів зможуть скористатись іншими додатковими послугами, такими як замовлення таксі або прокат автомобілів та багато інших.

У рамках програми «Ми пам’ятаємо», яка була підтримана на засіданні Радою Укрзалізниці, усім ветеранам та учасникам Великої Вітчизняної війни впродовж травня надається право безкоштовного проїзду у вагонах першого класу усіх поїздів Інтерсіті+.

Нагадаємо,  21 березня Українська залізнична швидкісна компанія та компанія Hyundai Corporation провели церемонію зустрічі і нагородження мільйонного пасажира швидкісних електропоїздів категорії Інтерсіті+. Мільйонним пасажиром виявилася жителька Харкова аспірантка столичного вузу пані Олена, яка прибула до Києва поїздом № 161 сполученням Харків-Київ. Директор Української залізничної швидкісної компанії Леонід Лобойко привітав пасажирку квітами та вручив сертифікат на безкоштовний квиток у вагон першого класу на будь-який поїзд Інтерсіті+, яким можна скористатися до кінця травня цього року. Директор представництва Hyundai Corporation в Україні Юн Сук Чой вручив Олені сертифікат на автомобіль.

 

 

версія для друку