українська російська англійська
Ремонт на дорогах: погода внесла корективи
21.03.2013 | 16:24
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Погода внесла корективи в хід ремонтних робіт на дорогах, адже у зв’язку з різкими перепадами температур у березні дорожнє полотно продовжує руйнуватися. Відповідно збільшилася кількість ділянок, покритих вибоїнами. Так, на основних дорогах загального користування державного значення на сьогодні уражено ямковістю 4 433,3 км, тоді як станом на 12 лютого 2013 р. цей показник становив 2 631 км.

Попри те, що вже понад місяць тривають роботи з ліквідації вибоїн, завершити цю роботу поки що не вдається через постійне збільшення площ, які потребують ремонту.

Станом на 20 березня вже ліквідовано ямковість на 3 972,1 км основних доріг загального користування державного значення, що становить 90 відсотків шляхів. Практично завершено ремонт на автотрасах Одеса – Мелітополь – Новоазовськ, Ульяновка – Миколаїв, Херсон – Джанкой – Феодосія – Керч.  У найгіршому стані перебуває дорога Житомир – Могилів-Подільський, де ще півсотні кілометрів шляху покриті вибоїнами. Загалом залишилося відремонтувати 461 км основних доріг загального користування державного значення.

Водночас триває ремонт доріг місцевого значення, який організує влада на місцях.

версія для друку