українська російська англійська
Роль Конфедерації будівельників України особливо важлива на етапі активізації розвитку будівельної галузі
21.03.2013 | 16:33
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Роль Конфедерації будівельників України особливо важлива на етапі активізації розвитку будівельної галузі. Про це сказав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Дмитро Ісаєнко після завершення загальних зборів Конфедерації будівельників України, які пройшли в Києві.

«Об’єднаними зусиллями ми повинні забезпечити такі важливі завдання, як створення потужних будівельних організацій для забезпечення будівництва крупних об’єктів, підвищення рівня індустріалізації будівельного виробництва, технічне переоснащення підприємств будіндустрії. Важливим є створення ринку експертних організацій, а також підготовка та перепідготовка робітничих кадрів та інженерного персоналу», - сказав Дмитро Ісаєнко.

Він також наголосив на важливості роботи Конфедерації як самоврядної організації у сфері регулювання ринку послуг.

«Конфедерація, опираючись на західноєвропейський досвід, повинна створити законодавчо-нормативне поле щодо допуску до ринку тільки професійно підготовлених фахівців та організації», - додав заступник Міністра.

На зборах Конфедерації будівельників України її президентом переобрали Льва Парцхаладзе, обрано першим віце-президентом Ігоря Лисова та сім віце-президентів.

Лев Парцхаладзе наголосив, що вже внесені зміни до статуту КБУ, якими передбачено, що Конфедерація здійснюватиме свою діяльність як саморегулююча організація в порядку, встановленому законодавством.

Голова Ради директорів КБУ Олександр Ротов повідомив про наміри створення семи комітетів, які займатимуться підтримкою державних реформ, законодавчими ініціативами, фінансовими питаннями, страхуванням будівництва, інтеграцією будівельного комплексу на міжнародні ринки, судочинством і правовими питаннями.

Крім того, на зібранні Конфедерація будівельників України та Асоціація міст України підписали Меморандум про співробітництво.

Довідково

Конфедерація будівельників України була створена 5 квітня 2011 р. на Всеукраїнському зібранні будівельників. Будівельна палата України, Українська Будівельна Асоціація (УБА) та "Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів" одноголосно проголосували за створення Конфедерації будівельників України, яка об'єднала більш ніж 700 будівельних компаній і профільних об'єднань.За даними КБУ, її компанiї-учасницi у 2012 роцi загалом побудували 80% житла, виконали 70% будiвельно-монтажнихробiт i надали понад 50% девелоперських послуг в Українi.

 

версія для друку