українська російська англійська
Україна та Азербайджан готуються до проведення спільних культурно-мистецьких заходів у 2013 році
21.03.2013 | 19:32
Прес-служба Міністерства культури

Відбулася зустріч Міністра культури України Леоніда Новохатька з Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні Ейнуллою Мадатлі.

Леонід Новахатько привітав азербайджанську сторону зі святом Навруз та зауважив, що урочисте святкування відбулось на високому рівні.

У зв’язку з чим Посол зазначив, що співробітництво з Міністерством культури України є одним з найважливіших напрямків діяльності Посольства Азербайджанської Республіки в Україні, зважаючи на плідну та активну співпрацю в галузі культури. Також в ході зустрічі сторони обговорили перспективи та шляхи її подальшого розвитку.

Ейнулла Мадатлі поінформував українську сторону про культурні заходи, які проходять за підтримки Посольства Азербайджанської Республіки в Україні.

Насамкінець Леонід Новохатько пообіцяв докласти всіх зусиль для належної підготовки та проведення на високому рівні Днів азербайджанської музики в Україні (1-4 квітня 2013 р.) та Днів культури України в Азербайджанській Республіці (10-14 червня 2013 р.).

 

 

версія для друку