українська російська англійська
Дмитро Табачник очолив Комітет з присудження Премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського
22.03.2013 | 15:00
Прес-служба Міністерства освіти і науки

На засіданні Уряду 20 березня 2013 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про заснування премії імені Максима Рильського».

Відповідно до постанови, розробником якої виступив Державний комітет телебачення і радіомовлення України, Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник очолив Комітет з присудження Премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського.

До складу Комітету також увійшли представники Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Міністерства культури, Міністерства закордонних справ, Національної спілки письменників, Національної академії наук, благодійної організації «Фонд Максима Рильського «Троянди й виноград» та Українського інституту підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси.

Згідно з відповідним Положенням, Премією  відзначатимуть здобутки у галузі художнього перекладу українською мовою творів видатних зарубіжних авторів, а також перекладу творів українських класиків та сучасних авторів мовами народів світу. Присуджуватиметься вона щорічно до дня народження Максима Рильського (19 березня), починаючи з 2014 року. Лауреати Премії, крім відзнаки, отримуватимуть також і грошову винагороду у розмірі 10 тис. грн. Зазначимо, що документи на здобуття Премії матимуть право подавати лише громадяни України; одна особа не може стати лауреатом Премії двічі.

Заявниками кандидатів на здобуття Премії будуть творчі спілки, національно-культурні та національно-просвітницькі товариства, видавництва і видавничі організації, редакції періодичних видань, вчені ради вищих навчальних закладів, наукові установи, асоціації тощо.

Твори (разом із супровідним листом, до якого додаватимуться відповідне клопотання, три примірники твору у друкованому вигляді, розширена анотація на твір у паперовій та електронній формі, копії відгуків у ЗМІ, а також копії паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податку) для участі у конкурсі прийматимуться до 1 листопада.

 

 

версія для друку