українська російська англійська
Обговорено питання реабілітації дітей раннього віку з порушенням зору
22.03.2013 | 10:06
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Протягом 19-20 березня 2013 року у Львові на базі Навчально-реабілітаційного центру «Левеня», Міністерством освіти і науки України проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар «Організація комплексної медико-психолого-педагогічної реабілітації дітей з порушенням зору раннього віку».

Участь у семінарі взяли науковці, медики-офтальмологи, керівники і практики спеціальних дошкільних навчальних закладів та навчально-реабілітаційних центрів для дітей з порушеннями зору.

Під час заходу обговорено українську модель та закордонний досвід організації ранньої комплексної допомоги дітям з вадами зору, сучасні тенденції у дитячій офтальмології та апаратне лікування зорової патології. Визначено перспективні напрямки розробки та виготовлення діагностичних, корекційних, дидактичних та ігрових матеріалів для дітей з проблемами зору, взаємодії та допомоги сім’ї та інші.         

Окрім цього, учасники семінару відвідали секційні засідання та майстер-класи з питань створення спеціальних умов для навчання грамоти дітей з різною зоровою патологією.

Протягом двох днів діяла виставка методичної літератури, дидактичних та корекційних матеріалів, дотикових книжок, створених в НРЦ «Левеня» та Українській академії друкарства.

Досвід Центру, напрацьований в експериментальному режимі, може бути впроваджено в роботу спеціальних навчальних закладів та покладено в основу інструктивно-методичних листів МОН.

 

версія для друку