українська російська англійська
Залізниця підтримує 228 тис. пенсіонерів та ветеранів галузі
22.03.2013 | 11:20
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

На залізничному транспорті діє система надання допомоги непрацюючим пенсіонерам-залізничникам, яких налічується понад 228 тисяч осіб.

У 2012 році на оплату медичного страхування 154 287 пенсіонерів витрачено 47,5 млн. грн., майже 5 млн. грн. спрямовано на забезпечення побутовим паливом 4949 осіб; 16,6 млн. грн. на оздоровлення 4968 пенсіонерів у відомчих оздоровчих закладах; понад 3 млн. грн. – на проведення хірургічних операцій та лікування 4324 пенсіонерів та 42,5 млн. грн. – на придбання для цієї категорії пацієнтів медикаментів, ортопедичного взуття, протезів, окулярів, слухових апаратів тощо.

Окрім того, галузь підтримує ветеранські організацій залізничного транспорту. У 2012 році на їх діяльність залізниці виділили понад 2 млн. грн. У свою чергу ветеранські організації ведуть активну громадську роботу, надають в межах фінансових можливостей матеріальну допомогу тим непрацюючим пенсіонерам, хто її найбільше потребує.

Окрім матеріальної допомоги, пенсіонерам надавалась допомога з ремонту житла, виконання господарських робіт, проводиться безкоштовна передплата на відомчі газети. Вже кілька років працює програма оздоровлення ветеранів на базі лінійної лікарні селища Клубівка Південно-Західної залізниці, де створені для цього необхідні умови. У 2012-му році там оздоровлено та відпочило 847 ветеранів-залізничників. На Львівській залізниці в м. Чоп продовжує діяти будинок-інтернат для ветеранів залізниці. В ньому за рахунок залізниці проживає 10 ветеранів.

 

версія для друку