українська російська англійська
Мінрегіон:Технічний стан дамб мулових полів Бортницької станції аерації задовільний
22.03.2013 | 10:34
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Технічний стан дамб мулових полів Бортницької станції аерації задовільний. Загрози виникнення надзвичайної ситуації немає. Такий висновок фахівців науково-дослідного інституту УДНДПВІ «УкрНДІводоканалпроект», які провели експертизу технічного стану зазначених дамб. Про це повідомив начальник управління водопровідно-каналізаційного господарства Мінрегіону Олег Жученко.

За його словами, з метою підтримки дамб мулових полів в належному технічному стані Київської міською адміністрацією у лютому і березні 2013 року було виконано комплекс робіт по зміцненню дамб. Для підтримки Бортницької станції аерації в належному технічному стані програмою економічного та соціального розвитку м. Києва на 2013 рік передбачено асигнування з міського бюджету в загальній сумі 19,1 млн.грн.

Олег Жученко також поінформував, що у 2012 році розпочато роботу над проектом «Реконструкція споруд очищення стічних каналізаційних вод і будівництва технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації», яку планується завершити у першому півріччі 2013 року. Тоді Проект  буде подано на затвердження до Кабінету Міністрів України.

Загальна орієнтовна вартість Проекту становить 5 600,0 млн. гривень. Замовником проекту є ПАТ «АК «Київводоканал».

 

версія для друку