українська російська англійська
Розпочинається експертна оцінка рукописів підручників для 5-9 класів ЗНЗ
22.03.2013 | 11:30
Прес-служба Міністертсва освіти і науки

21 березня 2013 року у приміщенні Державної наукової установи «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» проведено процедуру шифрування рукописів підручників та закладання у сейф відомостей про авторів та видавництва.

«На Конкурс надійшло 47 комплектів конкурсних матеріалів. Усі матеріали зашифровано та складено у відповідні папки, а на кожному з рукописів проставлено шифр», – розповів заступник директора Інституту Борис Терещук.

За його словами, для проведення конкурсу затверджено склад предметних експертних комісій, визначено координаторів від Міністерства та Інституту, в яких можна отримати консультацію щодо проходження конкурсу. Окремим наказом затверджено список секретарів комісій. Таким чином, до кожної з експертних комісій увійшли вчені, методисти та вчителі.

«Сьогодні ми закладаємо матеріали в сейф Інституту. З наступного тижня розпочнеться робота предметних експертних комісій. Після роботи та отримання висновків Національної академії наук України та Національної академії педагогічних наук України буде узагальнено результати, проведено процедуру дешифрування та підготовлено відповідні документи для розгляду колегією Міністерства. Рішення колегії Міністерства стане підставою для державного фінансування видання підручників-переможців», - підсумував Борис Терещук.

Отже, незабаром стануть відомі автори та авторські колективи підручників з біології, фізики, хімії, всесвітньої історії, алгебри, геометрії і географії, які видаватимуться за кошти державного бюджету.

У заході взяли участь представники видавництв, які поставили свої підписи, завіряючи дотримання норм процедури відповідного заходу. Сейф, у якому зберігатимуться відомості, опломбовано.

версія для друку