українська російська англійська
Міжнародний аеропорт "Київ" розширює мережу авіасполучень
22.03.2013 | 13:20
Київська МДА

Відсьогодні з муніципального аеропорту «Київ» регулярно здійснюватимуться рейси сполученням Київ – Вільнюс. З нагоди відкриття нового міжнародного рейсу в Жулянах відбулася прес-конференція за участю голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова, представників Посольства Литви в Україні, керівництва аеропорту та авіаперевізника.

«У період Радянського союзу рейс, який сьогодні відкривається, виконувався тричі на день. Приємно, що зараз ми відновлюємо втрачені сполучення. Це свідчить про розвиток комунального аеропорту в Жулянах, який відбувається на умовах державно-приватного партнерства», – зазначив очільник КМДА.

Так, до 27 квітня цього року рейси курсуватимуть тричі на тиждень: у понеділок, середу та п’ятницю, а після цієї дати – щоденно.

Олександр Попов також додав, що результатом співпраці влади і бізнесу є дедалі більша популярність аеропорту «Київ». Зокрема, у 2010 році авіапослугами муніципального аеропорту скористалося 26 тисяч пасажирів, у 2011 – 400 тисяч, у 2012 – 860 тисяч. Очікується, що в поточному році ця цифра перетне позначку в 1 мільйон.

Під час прес-конференції також зазначили, що на лінії, яка сполучатиме столиці України та Литви, експлуатуватимуть нові комфортабельні літаки 2012 року випуску. На вибір пасажирів запропонують два класи: преміум-економ та економ.

Завдяки зручним пересадкам, які пропонує аеропорт «Київ», гості з Литви зможуть зручно здійснити переліт не лише у Київ, а й в інші міста, зокрема, в Одесу, Львів, Донецьк, Харків, Луганськ, Тбілісі, а з 1 червня – у Сімферополь.

Міжнародний аеропорт «Київ» планує й надалі розвивати нові маршрутні сполучення. Наразі ведеться проектування нового терміналу В, який обслуговуватиме внутрішні авіарейси. Це дозволить збільшити пропускну спроможність існуючого міжнародного терміналу А. Крім того, обрана аеропортом концепція розвитку аеровокзального комплексу «все під одним дахом» передбачає, що новий аеровокзал буде інтегрований з терміналом А. Таким чином, пасажири зможуть виконувати пересадку з міжнародного рейсу на внутрішній і навпаки, подолавши лише кілька десятків метрів. Також значно поліпшиться якість послуг, які надаються авіамандрівникам на внутрішніх рейсах.

версія для друку