українська російська англійська
Микола Азаров: Нам необхідно запровадити нові стандарти будівництва доріг
22.03.2013 | 14:37
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

В Україні необхідно розробити та запровадити нові стандарти будівництва автомобільних доріг. Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров 22 березня після відвідання Національного транспортного університету.

«Нам необхідно розробляти нові стандарти, нові норми будівництва автодоріг, щоб можна було на тендерах будівельникам пред’являти нові вимоги. Розробки транспортного університету дають змогу контролювати якість будівництва, дорожнього полотна», - сказав Глава Уряду, додавши, що НТУ вже розробляє такі стандарти.

За його словами, Уряд має намір організувати випуск на вітчизняних підприємствах усіх необхідних матеріалів та техніки для будівництва доріг.

«Нам необхідно створити базу для будівництва автодоріг: це і кар’єри, і заводи з виробництва бітуму, і заводи, які дозволять підсилити покриття, і дорожньо-будівельна техніка, і прилади з контролю – це серйозна велика програма», - зазначив Микола Азаров.

Він додав, що вже у 2013 році Уряд удвічі збільшить фінансування дорожнього будівництва і ремонту.

Водночас Кабінет Міністрів розглядає можливість запровадження автоматизованих систем контролю за рівнем транспортного навантаження. «Коли ми відкрили наші кордони, на наші дороги ринув великий потік важких транспортних засобів, під які наші дороги не були розраховані. Це спричинило суттєве руйнування доріг. Нам необхідно виділити для такого важкого транспорту певні напрямки, зробити ці напрямки задовільними для таких перевезень, а по всіх інших – обмежити рух важкого транспорту», – сказав Микола Азаров, наголосивши, що це загальноприйнята у світі практика. 

версія для друку