українська російська англійська
Наталія Королевська запросила народних депутатів долучитися до робочої групи з питань удосконалення пенсійної системи
22.03.2013 | 14:54
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Основне завдання Мінсоцполітики з удосконалення пенсійної системи – осучаснити пенсії та ліквідувати так звану пенсійну «зрівнялівку». Про це заявила 22 березня Міністр соціальної політики України Наталія Королевська, відповідаючи на запитання народних депутатів під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України.

«Основне завдання, яке ми ставимо перед собою сьогодні, – це осучаснити пенсії та ліквідувати так звану пенсійну «зрівнялівку»: гарантувати людям пенсію відповідно до стажу та заробітку. Не може бути так, коли жінка, яка має 40 років стажу та вийшла на пенсію у 2007 році, отримує сьогодні на 500 гривень менше, ніж жінка, яка вийшла на пенсію у 2012 році», – заявила Міністр.

Вона нагадала, що ситуація з несправедливим нарахуванням пенсій людям, які мають однаковий стаж та фах, склалася у країні з початку 2007-го року. «Давайте об’єднувати зусилля, щоб вдосконалювати пенсійне забезпечення та пенсійні гарантії наших громадян», – наголосила Наталія Королевська.

Міністр сказала, що для подальшого удосконалення системи пенсійного забезпечення в  Міністерстві соціальної політики України працює відповідна робоча група – з науковців, експертів, фахівців Міністерства та Пенсійного фонду. «Я запрошую народних депутатів взяти участь у її роботі», – зазначила Наталія Королевська.

За її словами, Міністерство та Пенсійний фонд роблять усе, що від них залежить, щоб сьогодні пенсіонери отримували вчасно пенсії. «Протягом січня–лютого та березня місяця усі пенсії отримані людьми вчасно, всього за цей час виплачено 60 млрд. 65 млн. грн. За січень та лютий Пенсійний фонд перевиконав план надходжень», – підсумувала Наталія Королевська.

 

 

 

версія для друку