українська російська англійська
В Одесі до кінця року завершать реконструкцію системи водовідведення
22.03.2013 | 15:05
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

В Одесі до кінця року завершать реконструкцію магістральної частини системи водовідведення Південного басейну каналізування. Про це Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України повідомив, особисто перевіривши хід робіт на об’єкті.

Проектом «Реконструкція магістральної частини системи водовідведення Південного басейну каналізування м. Одеси» передбачено будівництво двох каналізаційних станцій, напірного трубопроводу та реконструкція тунельного колектора глибокого залягання. Роботи розпочали наприкінці 2012 року.

«Система водовідведення південної частини міста Одеси побудована більше 20 років тому із порушенням технологічних процесів і зараз вона в аварійному стані, не забезпечує потреб розвитку міста. Тому було прийняте рішення про реконструкцію. Головне завдання – забезпечити надійне транспортування на очищення всього господарсько-побутового стоку, що надходить з зони каналізування південного басейну водовідведення, а також перших, забруднених порцій дощового стоку», - сказав Геннадій Темник.

Довідково:

Проект фінансуватиметься за рахунок позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку відповідно до закону №592-VI від 26.09.2008 р. про Ратифікацію угоди про позику (Проект Розвитку міської інфраструктури) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку. Сума позики - 45,6 млн. дол. США.

 

версія для друку