українська російська англійська
Чернівецька ОДТРК - лауреат національного конкурсу благодійників
23.03.2013 | 15:44
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Чернівецька ОДТРК отримала диплом лауреата Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2012» у номінації «Благодійність у медіа».

Цією нагородою було відзначено кілька проектів державного мовника. Зокрема, другий  благодійний телерадіомарафон «Подаруй дитині життя», мета якого допомогти онкохворим дітям Буковини; а також благодійний телепроект «Оселя добра»,  спрямований  на допомогу дітям, хворим на рак та лейкемію.

Володарем найвищого титулу «Народний благодійник» та переможцем у цій номінації став Владика Лонгин, Єпископ Банченський, вікарій Чернівецької єпархії, про подвижницьку працю якого Чернівецька ОДТРК розповіла у телепрограмі румунською мовою «Є на світі диво…» та радіопроекті «Храм мій не з дерева й каменю».

Настоятель Банченського монастиря «Вознесіння господнє», що в с. Молниця Герцаївського району Чернівецької області, Владика Лонгин створив при монастирі дитячий будинок сімейного типу, де  сьогодні виховується 400 дітей-сиріт, 80 з яких – хворі на ВІЛ/СНІД, понад 100 – інваліди. Священик став батьком для обездолених хлопчиків та дівчаток, усі вони – його рідні сини і дочки.

Переможець номінації «Народний благодійник» визначався  за допомогою онлайн-голосування в Інтернеті, яке тривало до вечора 14 березня і було припинене під час урочистої церемонії нагородження. За результатами голосування це високе звання серед 20 претендентів отримав Владика Лонгин, за якого було віддано 24 тисячі  597 голосів.

Всього у конкурсі «Благодійна Україна» взяли участь 212 благодійників: громадські та благодійні організації, дитячі і молодіжні колективи, представники бізнесу, ЗМІ. Церемонія нагородження відбулась у Києві, у великій концертній залі Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім». Фінал конкурсу та процедура нагородження перетворилися на справжнє свято доброчинності. Переможці отримали нагороди – унікальні бурштинові статуетки  «Янголи добра».

 

 

 

версія для друку