українська російська англійська
До уваги автоперевізників: через порушення погодних умов ускладнено рух автотранспорту дорогами Румунії
22.03.2013 | 17:22
Прес-служба Міністерства інфраструктури

З 10:00 22 березня 2013 року на території північно-східної частини Румунії оголошено штормове попередження щодо снігопадів і посилення вітру до 70 км на годину.

Найбільш складна ситуація спостерігається у повітах Ботошань, Яси, Бакеу, Васлуй, Вранчя та Нямц, в яких через ожеледицю, викликану зниженням температури і вітром, значно ускладнено рух більшістю доріг. Налипання снігу на лініях електропередач призводить до аварійних відключень електроенергії.

Також тривалі снігопади, хуртовини, намети та ожеледиця на дорогах значно ускладнюють рух автомобільного транспорту в межах повітів консульського округу Генерального консульства України в Сучаві.

За прогнозами румунських синоптиків, наступними днями у північних і північно-східних регіонах країни очікується значне зниження температури.

Європейська магістраль Е-85 «Сірет – Бухарест» функціонує з обмеженнями, викликаними роботою снігоприбиральної техніки.

Інформації від місцевих органів влади щодо ДТП, спричинених ускладненням умов дорожнього руху, за участі громадян України і українських транспортних засобів міжнародних автоперевезень на даний час не надходило.

Міністерство інфраструктури України звертається до автоперевізників з проханням взяти до уваги зазначену інформацію під час планування поїздок до Румунії.

 

версія для друку