українська російська англійська
Микола Азаров: Опозиція в ході "Години запитань до Уряду" у ВР не поставила жодного конструктивного питання
22.03.2013 | 18:06
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України розчарований сьогоднішньою поведінкою представників опозиції під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України. За весь час присутності всього складу Кабінету Міністрів в Парламенті опозиціонери не поставили жодного конструктивного питання. Фактично це була не державна діяльність, визначена законодавством, а подоба мітингу з боку опозиції. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

«Сьогодні Уряд у повному складі брав участь у Верховній Раді у "Годині запитань до Уряду". На превеликий жаль, конструктивної дискусії не було, всі питання з боку опозиції говорили про те, що вони ніяк не можуть відійти від пристрастей виборчої кампанії. А деякі виступи були і з погрозами на адресу Уряду, і образливі були для Уряду, і, загалом-то, зводили дискусію в площину базарних міркувань», - підкреслив Микола Азаров.

Прем'єр-міністр звернув увагу на те, що такий тон дискусії принижує не так Уряд, а скоріше тих, хто в такому тоні веде дискусію. «А в цілому він принижує український Парламент і нашу країну», - сказав Микола Азаров.

На його переконання, в тій складній економічній ситуації, в якій перебуває наша країна, пора відмовитися від популізму і показати свої знання, здатність запропонувати конструктивне рішення.

«Якби так було - ми були б вдячні нашим критикам. Тобто, наші критики повинні показати, що вони вміють керувати, знають проблеми, а якщо все зводиться до банальних і примітивних популістських питань, то це характеризує, перш за все, рівень цих людей », - підкреслив Микола Азаров.

 

 

 

 

версія для друку