українська російська англійська
Уряд думає, як захистити пішоходів від водіїв-лихачів
22.03.2013 | 19:24
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд подумає, як надалі не допустити таких трагедій, як в Дніпропетровську (коли зіткнулися автомобілі вилетіли на зупинку і вбили людей). У першу чергу буде вивчатися питання посилення відповідальності водіїв, які не дотримуються правила дорожнього руху. Про це Прем'єр-міністр України Микола Азаров написав на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук, коментуючи на прохання користувачів трагічну ДТП у Дніпропетровську.

«Я, так само як і Ви, як і багато інших, переживаю з приводу тієї жахливої трагедії, яка сталася в Дніпропетровську», - сказав Микола Азаров.

На його переконання, зараз необхідно дуже серйозно посилити відповідальність водіїв, які перевищують швидкість і не дотримуються правил дорожнього руху на вулицях населених пунктів.

«Ми знаємо, що в багатьох європейських країнах у межах міста значно обмежена швидкість руху автотранспорту, і зроблено це, перш за все, для того, щоб забезпечити безпеку людей, які перебувають на вулиці. Ми подумаємо над вирішенням цього питання», - сказав Микола Азаров.

 

версія для друку