українська російська англійська
К.Грищенко: Доручення Президента з відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі мають бути виконані у повному обсязі
22.03.2013 | 19:45
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

22 березня ц.р. Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко провів робочу нараду з питань підготовки до відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі.

У нараді взяли участь Радник Президента України Юрій Богуцький, Міністр культури Леонід Новохатько, представники Міністерства закордонних справ, Міністерства освіти і науки, Міністерства фінансів, Міністерства оборони, КМДА, Укрдержархіву та Фонду державного майна України.

Основна увага під час наради була приділена стану виконання Указу Президента України «Питання організації та проведення заходів з відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі» та оновленню Плану заходів проведення урочистостей. «Усі розуміють значимість цієї події для історії і культури нашого народу, а також важливість запланованих святкувань для консолідації українського суспільства», - зазначив К.Грищенко на початку наради.

К.Грищенко окремо наголосив на необхідності належного і вчасного виконання доручень Президента України та Уряду. «Усі доручення керівництва держави із відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі мають бути виконані у повному обсязі», - відзначив Віце-прем’єр-міністр.

 

 

версія для друку