українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд широко проінформує суспільство про екологічні аспекти видобутку сланцевого газу в Україні
22.03.2013 | 19:52
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Перш ніж приступити до видобутку сланцевого газу, Уряд глибоко вивчить це питання, проведе широку інформаційну кампанію щодо його екологічної складової. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Глава Уряду сказав, що добре розуміє супротивників видобутку сланцевого газу в Україні. «Вони щось прочитали, щось почули, і, безумовно, їх турбує можливість нанесення збитку нашій землі, на якій ми всі разом живемо, особливо, коли це стосується Донбасу, - сказав Микола Азаров.

Він запевнив, що Кабінет Міністрів дуже відповідально підходить до вирішення подібних питань: «Якщо хтось думає, що Уряд з легкістю приймав це рішення, то він глибоко помиляється. Ми постаралися глибоко і всебічно вивчити це питання. Саме тому зараз ми готові провести широку роз'яснювальну роботу, відверто розповісти про плюси і мінуси цього технологічного процесу, з тим, щоб ті люди, які щиро були стурбовані цією екологічною проблемою, могли б отримати аргументи і зняти цю свою стурбованість».

При цьому Прем'єр-міністр підкреслив, що це в жодному разі не стосується спекулянтів, які, користуючись нагодою, намагаються заробляти політичні дивіденди на страхах людей.

Завдання Уряду, сказав Микола Азаров - організувати роботу таким чином, щоб ризики були мінімізовані, а позитивні ефекти працювали на інтереси людей, довести до громадськості максимальну кількість об'єктивних матеріалів. За його словами, зараз необхідно довести до громадськості максимальну кількість об'єктивних матеріалів: «Ми говорили з заступником Держсекретаря США на цю тему, і, безумовно, ми отримаємо в своє розпорядження всі необхідні матеріали».

Глава Уряду підкреслив, що видобуток таких обсягів сланцевого газу в Донбасі дозволить створити робочі місця для великої кількості людей. «Робота високооплачувана, це можливість отримання доходів від реалізації цього газу і напрямки цих доходів на розвиток Донбасу, в тому числі і на вирішення екологічних проблем, які турбують жителів», - додав Микола Азаров.

 

версія для друку